Eco Hand Producent Mebli Tapicerowanych

O nas

Jesteśmy renomowanym producentem mebli tapicerowanych.

Naszymi atutami są nowoczesne wzornictwo, duża funkcjonalność, nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne oraz atrakcyjne ceny wyrobów. Wpływ na design naszych wyrobów ma nie tylko obserwowanie trendów światowych, ale również uważne słuchanie sugestii i opinii partnerów handlowych i klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma tworzy meble idealnie dostosowane do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów w całej Europie.

W ostatnich kilku latach spółka przeszła olbrzymie zmiany organizacyjne. Została powiększona powierzchnia zakładu. Zakupiono nową halę produkcyjną. Zoptymalizowano proces produkcyjny. Zakupiono najnowocześniejsze linie produkcyjne. Uruchomiono własną stolarnię do produkcji korpusów mebli. 

Wprowadzone nowoczesne urządzenia pozwalają na utrzymanie bardzo wysokiej wydajności oraz jakości oferowanych produktów. Ponadto dokonane inwestycje sprawiły, że firma stała się w rozumieniu ściśle produkcyjnym, samodzielna i samowystarczalna.

Żaden, nawet najbardziej nowoczesny zakład produkcyjny nie jest w stanie zastąpić najważniejszego czynnika jakim są ludzie. Pracownicy firmy to wykształceni specjaliści z dużym doświadczeniem w swojej branży. To osoby znające potrzeby i oczekiwania klientów. Zadowolenie klienta stawiane jest tu na najwyższym szczeblu w strategii firmy.
W naszej firmie każdy, nawet najdrobniejszy element mebla wykonywany jest z wielką starannością. Wszyscy biorący udział w procesie produkcji mają przekonanie, że ich praca jest bardzo ważna, bo tworzą meble o najwyższym standardzie, które mają służyć nabywcom na lata. Takie podejście sprawia, że wszystkie materiały, które są wykorzystywane w produkcji, pochodzą tylko od renomowanych dostawców.

Codziennie z naszych fabryk wyjeżdża kilkaset produktów, które sprzedawane są na rynkach wielu krajów europejskich.

Ponadto we współpracy z biurami projektowymi, generalnymi wykonawcami, inwestorami w kraju i zagranicą produkujemy również meble tapicerowane na zamówienie dla potrzeb wyposażenia obiektów użyteczności publicznej (hotele, pensjonaty, biura). 

Zachęcamy do zapoznanie się z naszą ofertą i kontaktu w razie pytań – chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. 

O nas
O nas
O nas
O nas

Przejdź do góry strony